emrah koçer, Bağırsak Mantarı Yorumu


teşhis ve tetkik edilemeyen bu mantarlar nasıl tedavis
i mümkün anlamadım yazının başında hem çoğalma yapmazlar yazıyor ortasında ise hızla çoğalırlar yazıyor anlamakta güçlük çekiyorum ben bunu...


emrah koçer, 13.03.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Atakan K
02.04.2015
Mantarların teşhisi için çok özel testler var ama aşırı derecede pahalı ve çok az yerde yapılıyor.Nadiren gaitada denk gelme şansları var(kesin olmamakla beraber)tedavi sürecide 5-6 aylık ciddi bir diyet ve yüksek bakterili probiyotiklerle olur.Ne yazık ki tekrarlama şansı olan lanet bir hastalık ve İBS gibi kronik hastalıkları tetikleyebiliyor..


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Mantar Hastalıkları, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018