AYHAN KESKİN, Tırnak Mantarı Yorumu


tam on yıl mücadele ettim bu hastalıkla aklınıza gelen her türlü tedaviyi uyguladım. bitkisel, Lazer, ilaç, paraya kıydım uzman hekimlere gittim. sonuç olarak maalesef bu illetten kurtulamadım. ve en sonunda pes ettim ve bu hastalıkla artık yaşamayı öğrendim. kardeş kardeş yaşıyoruz. ben bu hastalığı tamamen iyileştirebilirim diyen bir hekim varsa ki olamaz. ben onun anlından öperim. boşuna uğraşmayın paranıza yazık.

AYHAN KESKİN, 30.09.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

çamder bitkisel
12.10.2015
merhaba ayhan kesin bey... biz 5 yıldır ayak ve el tırnak mantarı tedavisi konusunda emek harcıyoruz. Geldiğimiz noktada komplike bir tedavi yapıldığında yanı sıcak su kürü, pedikür işlemi, yakma işlemi ve koruma işlemi yapılıp paralelin de fungop diyeti uygulandığında 40 yıllık mantar hastası iyileşebilmektedir. Bu konuda size en kesin çözümü sunar ve sonuç alınmaz ise ücret iade garantisi verebiliriz. http://www.tirnakmantaritedavi.com/p/dddddddddddddd.html


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Mantar Hastalıkları, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018