Mantar

soru

mesut

20 Nisan 2024 Cumartesi

25 yıldan beri kasıklarımda kaşıntı var ama ilk başlarda doktura gitmeye utaniyordum sonra dayanılmaz hale geldi ben ıraktayken bir doktura gitim bir krem verdi kolandım tertemiz oldu fakat ilacın etkisi 15 20 gün sürdü tekrar çıktı başka bir doktura gitim cınecort adında iğne verdi 20 günde bir kolanacaksın dedi bana koandım onunlada temizlendi ama oda ilacın etkisi 20 gün bilemedin 1 ay sürüyo tekrara çıkıyo sonra avucumun içinde çıkmaya başladı gözlerimin kenarunda ve en son kolağımın içinde çıktı o ineleri olanıyorum hala onlar olmadan her tarfım paran parça oluyo aca bunu kökten bir çüzümü yokmu beni bu derten kurtaracak bir tedavi yöntemi yokmu ALLAH aşkına pskolojim bozuluyo delirmek üzareyım varsa söylein yalvarırım beni bu dertten kortarın arkadaşlar

şifre

Önceki Cevaplar

cevap

Admin

01 Temmuz 2024 Pazartesi

Mesut bey, kaşıntınızın kökten bir çözümü için mutlaka bir dermatoloji uzmanına başvurmalısınız. Tekrarlayan kaşıntıların altında yatan sebep baska bir hastalık olabilir ve bu nedenle detaylı bir inceleme yapılması gereklidir. Ayrıca, kaşıntıya neden olan mantar enfeksiyonlarının tedavisinde sadece kısa süreli rahatlama sağlayan ilaçlar yerine, uzun dönemli bir tedavi planı ve belki de yaşam tarzı değişiklikleri gerekebilir. Bir uzmana başvurarak detaylı bir tedavi planı oluşturmanız en doğru yöntem olacaktır.

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Ağız Mantarı Belirtileri ve Tedavisi

Ağız Mantarı Belirtileri ve Tedavisi

Vajinal Mantar

Vajinal Mantar